Duyurular

İletişim : 0 332 342 14 44 E-mail: bilgi@ktb.org.tr

Turkcell'in ana sponsorluğunda, EticaretSEM ,Türk Ekonomi Bankası (TEB), Konya Teknokent ve Selçuk Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi'nin organizasyonuyla gerçekleştirilen "Türkiye Teknoloji Buluşmaları'' 21 NİSAN 2016 tarihinde, Konya Dedeman Otel'de gerçekleşecek.

KOBİ'lerimizin internetin gücünden maximum oranda faydalanması, işlerini dijital dünyaya tam ve eşzamanlı entegre etmesi için alanında en iyilerini sahnesinde ağırlayacak olan etkinlik, Konya Ticaret Odası Başkanı Selçuk ÖZTÜRK' ün konuşması ile başlayacak.

Teknoloji Buluşmaları Ana Sponsoru Turkcell'in Kamu Müşteri Yönetimi Direktörü Barbaros ÖZDEMİR'in "İş Dünyasını Teknoloji ile Kolaylaştırmak" adlı sunumu ile devam edecek olan program Sami ALTINKAYA'nın moderasyonunda gerçekleşecek.

Türkiye'nin en ünlü melek yatırımcılarında Mehmet Metin OKUR ve Gittigidiyor.com CEO'su Öget KANTARCI'nın konuşmacılar arasında olduğu bu özel günde yirmibir kişilik konuşmacı kadrosu sahnede olacak.

"Türkiye Teknoloji Buluşmaları"nın ana sponsoru Turkcell olurken TEB, Gittigidiyor.com, Sefamerve.com, Ticimax Eticaret Sistemleri, F.I.T Solutions, Emarsys, VitrinGez.com, Dora Telekom, İyzico Ödeme Sistemleri, JWmaster, Milliyet.com.tr, Fotometrik360, Pepakura Digital, AjansTR, Blippar ve MYNET diğer sponsor firmalardan bazıları. Girişimcilik, iletişim teknolojileri ve e-ticaret odağındaki buluşmalara, İş'ine Teknolojinin gücünü entegre etmek isteyen her girişim ruhlu işletme temsilcileri davetlidir. Ücretsiz olarak sürdürülen etkinlikler için www.eticaretsem.com adresini ziyaret edebilir, kayıt yaptırabilirsiniz. #Teknoloji Buluşmaları hashtagi ile daha önceki etkinliklere göz atabilirsiniz.

Konya Selçuk Üniversitesi, Konya Karatay Üniversitesi, Konya Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı, Konya Ticaret Odası, Konya Sanayi Odası, Konya Ticaret Borsası, Mevlana Kalkınma Ajansı, Konya Organize Sanayi İl Müdürlüğü, Müsiad Konya, İpekyolu Sanayici İş Adamları Derneği gibi ilin önde gelen kurum ve kuruluşlarından da destek alan etkinlik için kayıt yaptırmakta gecikmeyin!

www.eticaretsem.com adresinden hemen kayıt olun.

İLETİŞİM İÇİN:
EticaretSEM: info@eticaretsem.com
Tel: 0 216 468 89 86

Diğer Duyurular

Duyuru Arşivi

Mesleki eğitim sürecinde iş sağlığı ve güvenliği konularında alınması gereken tedbirler ile ilgili 3308 sayılı Mesleki Eğitim Kanunu'nun 41'inci maddesi gereği, Milli Eğitim Bakanlığına bağlı eğitim k... Devamı

Günümüz iş dünyasında, dijital dönüşümün kaçınılmaz bir gereklilik olduğu kabul edilmektedir. Bu çerçevede, dijital dönüşüm konusunda bilinçlenmek ve doğru adımları atmaya başlamak isteyen KOBİ'leri d... Devamı

2022 yılı Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) hububat alım fiyatları açıklandı.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan alım fiyatları ile ton başına makarnalık buğday 9000 TL'ye, ekme...
Devamı

Konya iş dünyasının temsil eden merkez ve ilçe oda ve borsaları olarak; Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB)'nin depremzedelere kalıcı konut inşası için 1 Milyar TL destekle başlattığı İş Dünyası... Devamı

Ülkemizde meydana gelen deprem felaketi için borsamız tarafından nakdi yardım kampanyası başlatılmıştır.

Desteklerinizi bekleriz.

T.HALK BANKASI A.Ş. (KONYA ŞB.)
1600029...
Devamı