Haberler

İletişim : 0 332 342 14 44 E-mail: bilgi@ktb.org.tr      Tarih : 18.03.2021     Okunma Sayısı : 1374

Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından "Milli Ekonomi Güçlü Türkiye" vurgusu ile açıklanan "Ekonomi Reformları Paketi" Makroekonomik Politikalar ve Yapısal Politikalar olmak üzere 2 ana başlık altında oluşmaktadır.

1.MAKROEKONOMİK POLİTİKALAR

Kamu Maliyesi
Enflasyon
Finansal Sektör
Cari Açık
İstihdam

2.YAPISAL POLİTİKALAR

Kurumsal Yapının Güçlendirilmesi
Yatırımların Teşvik Edilmesi
İç Ticaretin Kolaylaştırılması
Rekabet Politikaları
Piyasa Gözetimi ve Denetimi

"Ekonomi Reformu Tanıtım Kitapçığı"na ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Diğer Haberler

Haber Arşivi

"En hızlı büyüyen 100 şirketin" belirlendiği "Türkiye 100" programı 7. dönem başvuruları başladı. Başvuru için son tarih 31 Mart 2021.

2021 yılı TOBB Türkiye 100 programı, Türkiye Odalar v ...
Devamı

Konya iş dünyasını temsil eden Konya Ticaret Odası, Konya Ticaret Borsası, Konya Sanayi Odası ve KONESOB ortak bir açıklama yaparak, vaka sayısında yüksek riskli gruplar arasında yer alan Konya'ya "Te ... Devamı

Konya Ticaret Borsası, online eğitim alan ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıtılmak üzere klavyeli tablet desteğinde bulundu.

KTB'den Öğrencilere Tablet Desteği

Türkiye Odalar ve Borsala ...
Devamı

Yeni yatırımlar ve iş fırsatları için Türkiye'ye gelen Kazakistan'daki MTT Holding Yönetim Kurulu Başkanı Temur Medjitov, Konya Ticaret Borsası'nı ziyaret etti.

Kazakistan'dan Borsamıza Zi ...
Devamı

Konya Ticaret Borsası, Ziraat Bankası ile "Bankkart Başak Tedarik Zinciri Finansmanı" protokolü imzaladı. İmzalanan protokol ile tedarik zincirlerinde finansman kaynaklı yaşanan aksaklıklar ve tahsila ... Devamı